MNT
Güvenliğe
Hoşgeldiniz

Şirketimiz, Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma Genel Komutanlığı emrinde yurt içi ve yurt dışı Avrupa Entegre Polis Birimlerinde ( EUFOR ) başarı ve özveriyle 25 yıl hizmet etmiş Kurucu ve Yöneticilerden oluşmaktadır. Bu vesileyle suiniyetli kişi / kişileri tespit etmek ve gerçekleştirmeleri muhtemel olan yasa dışı iş ve eylemlerine karşın Koruma ve Güvenlik tedbirlerini almak bizim işimizdir.

Vizyonumuz

Olmazsa olmazı % 100 Koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olan şirketimiz, gelişen teknolojiyi yakından takip etmek suretiyle Koruma ve Güvenlik hizmetlerini en modern yöntemler ile ifa etmek, Sürekli yenilikçi ve yaratıcı güvenlik çözümler ile siz değerli MÜŞTERİLERİMİZE, maksimum düzeyde kaliteli ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra Özel Güvenlik Sektöründe öncü projeler ve stratejilerle farklılık yaratmak. Devamlılık esasıyla işbirliği ve koordinasyonu geliştirmek, yasalara ve insani tüm değerlere bağlılığı ile sektöründe örnek bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Kuruluş muhteviyatımızda bulunan taleplerinize ve sorunlarınıza somut pozitif çözümler bulan, profesyonel kadrosu ve özverili bir organizasyon yapısıyla hareket eden MNT KORUMA & GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.; 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ile Yönetmeliği başta olmak üzere mevcut tüm kanun, yönerge, mevzuatlar ile Toplumsal Ahlaki değerler doğrultusunda, kaliteli ve güvenli, GÜVENLİK hizmet sunma politikasını uygulamayı kendisine görev olarak addetmiştir.

Kalite Politikamız

 • Her Daim MEMNUNİYET
  Her Daim NEZAKET
  Her Daim TİTİZ
 • Her Daim ÖZVERİ
  Her Daim ZİNDE
  Her Daim EMPATİ
  Her Daim LİYAKAT
 • Her Daim GÜVENİLİR
  Her Daim ÜRETEN
  Her Daim VERİMLİ
  Her Daim ETKİN
  Her Daim NİTELİKLİ
  Her Daim LİDER
  Her Daim İŞ AHLAKI
  Her Daim KENDİNDEN EMİN